9. srpna jsme se opět pustili do boje o okresní pohár. Stejně jako loni byl náš první soupeř Křižanovice a měli jsme co vracet. Loni nás vyřadili a poslední zápas v soutěži jsme taky prohráli.

Úvod patřil domácím, ale gól stále nemohli vstřelit i přes několik velkých šancí. Zlom nastal až po pauze na pití, která kvůli vysokému počasí byla v 20. minutě. Po laxním počínání domácího stopera vybojoval J. Polívka na půlce balón pro P. Řezníčka, ten okamžitě vyslal dopředu O. Polívku, který si to zamířil rovnou k bráně a skvěle obstřelil gólmana. 22. minuta a 1:0. O chvíli později se v nepřehledné situaci ve vápně nejlépe zorientoval J. Polívka, ale gól mu nebyl uznán, kvůli údajnému ofsajdovému postavení některého z domácích. Do konce poločasu už se nic významného nestalo. Hrál se vyrovnaný fotbal na obě strany.

Ve druhém poločase se kvalita hry zhoršila, začali se hrát především nakopávané míče na obou stranách až nakonec udeřili hosté. Podařilo se jim prokombinovat do vápna a nakonec doráželi balón do prázdné branky. Hosté se dál snažili i bez hráčů na střídání. Rozhodnutí přišlo až v 88. minutě, kdy balon O. Najmana prodloužil P. Řezníček za obranu, kde míč bez váhání napálil z první T. Řezníček a trefil se parádně. Poté se už jen dohrávalo bez výraznějších šancí.

Křižanovice nám tak opět pořádně zatopily, ale nakonec jsme postoupili. V dalším kole poháru nás čekají Tuněchody, které porazili Bořice 5:0 a dělají si vážný zálusk na celkové vítězství. Odehrajeme tak s nimi dva zápasy během týdne, protože nás s nimi čeká i první kolo Okresního přeboru.