Jednu vydařenou akci už máme za sebou a tou byl Sportovní ples na kterém se sešlo přes 250 lidí. Teď se podíváme na to co nás ještě čeká, a že toho není málo.

Posledního dubna budeme, jako každý rok, pálit čarodějnice a večer se zcela jistě dočkáme i nějaké diskotéky.

Na konci května přijede na zdejší parket už tradiční účastník. III.Cenová rozehraje Miřetice svojí hudbou 30. května.

20. června se dočkáme rovnou dvojnásobné dávky. První kapelou je pardubický Stresor. Těm z vás, kteří nevědí co očekávat a kapelu neznají, můžeme prozradit, že se můžete těšit na tradiční písně od Kabátů, Alkeholu, Arakainu, Harleje i dalších klasických rockových kapel. Druhou kapelou je legendární Atrey, který se dal loni po několika letech opět do kupy a hrají ve skvělé formě.

Na začátku července nás čeká kapela Quattro. Přesněji 11. 7. 2015.

A na konci července už nejočekávanější akce roku. 25. 7. 2015 se bude konat tradiční Memoriál Jiřího Zíty a Jiřího Slavíka a po něm už druhý ročník našeho festivalu nazvaný: Miřetice Fest Vol.II … Představí se kapely Dukla Vozovna, Volant, Saxer a Pomalu Plující.

Prvního srpna se budou konat hasičské závody a po nich podruhé v roce oblíbená „Cenovka“.

15. 8. přijede mladá kapela Daydreams, která má ve svých řadách jednoho místního člena. Mimo ně se můžeme těšit i na kapelu Kašpaři.

29. srpna zakončíme léto, nejspíše nějakou diskotékou.

A poslední venkovní akce tohoto roku se bude pořádat 4. září. Přijede velmi oblíbená kapela Normal 03.

Rozvrh akcí si můžete prohlédnout zde … http://www.tjtatranmiretice.cz/poradane-akce/

V odkazu naleznete i odkazy na FB události a nám už nezbývá než doufat, že se na akcích sejdeme v hojném počtu a bude při nás také stát počasí.