Máme za sebou druhé kolo Okresního přeboru, III. třídy a také první kolo dorostu.

Áčko odehrálo celkem vyrovnanou partii s jedním z favoritů soutěže, s týmem Rozhovic. Nakonec však štěstí přálo hostům a po chybě domácích dali jedinou branku utkání. Jsme tak po těžkém začátku soutěže bohužel jedním z pěti týmů bez bodu.

Lépe se vedlo Béčku, které dokázalo porazit Luži B“ 2:1, kde se trefili Vinkler a Hladký. Díky tomu mají 4 body a dělí se o 4. a 5. místo v soutěži.

Naprosto skvělý start předvedli hráči dorostu poté co porazili Rosice 9:1. Góly vstřelili.. 3x Potěšil, 2x T. Polívka, Filipi, Černý, D. Šmaha, J. Beran… Po prvním kole jsou tak na druhém místě protože více gólů vstřelili už jen Pardubičky B“.

Další zápasy se odehrají výjimečně mimo víkend. V úterý bude hrát Áčko třetí kolo poháru proti Tuněchodům a ve středu čekají dorost právě Pardubičky B“