Máme zase další povedený ročník Memoriálu J. Zíty a J. Slavíka, který už podruhé doprovázel večer Miřetice Fest.

Složení týmů bylo velmi kvalitní a po sportovní stránce se fanoušci mohli těšit na dobré zápasy. Domácí ve skupině sice prohráli oba zápasy 0:1, ale jednalo se o první zápasy Miřetickým v nové sezoně a také o první zápasy bez trenéra. Oba zápasy měl Tatran dost šancí, ale nedařilo se proměňovat a góly padali hlavně po chybách. Z naší skupiny tedy postoupili Kameničky a Rváčov. Miřetice měli hrát o páté místo.

Ze druhé skupiny postoupily dál týmy Starý Máteřov a Rozhovice. Na třetím místě skončil Ctětín.

V souboji o páté místo konečně domácí vstřelili gól a pak přidali ještě dva, takže vyhráli výsledkem 3:1. První místo obsadily Rozhovice.

Potom už začal druhý ročník festivalu, který načala hlinecká kapela Saxer. Poté se představili Volant. Skvělou show už podruhé ukázala Dukla Vozovna a festival ukončili pardubáci Sabrage.